| وزن | ۶ کیلوگرم |
|---|---|
| مدل کامیون | Shacman M3000/ x3000/ F3000/ F2000 |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| اندازه | 145x145x130mm |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
|---|---|
| OE NO | DZ93259180011 |
| دوام | بالا |
| کلمه کلیدی | مجموعه ترمز اگزوز |
| اندازه | 270X210X135mm |
| نمونه | در دسترس |
|---|---|
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| دوام | بالا |
| دسترسی | در انبار |
| وزن ناخالص واحد | 15 کیلوگرم |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
|---|---|
| نمونه | در دسترس |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000 |
| دوام | بالا |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| دسترسی | در انبار |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
| شرایط | جدید |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
|---|---|
| نمونه | در دسترس |
| دسترسی | در انبار |
| شرایط | جدید |
| دوام | بالا |
| نمونه | در دسترس |
|---|---|
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| اندازه | 35X35X35 سانتی متر |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| دوام | بالا |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
|---|---|
| ماهیت شرکت | تولید کننده قطعات خودرو Shacman |
| دوام | بالا |
| بندر دریایی تحویل | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
| خدمات | 24 ساعته آنلاین |
| نام محصول | فیلتر هوا روغن حمام |
|---|---|
| اندازه | 765X490X795mm |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| نمونه | در دسترس |
| مدل کامیون | Shacman M300 / X3000 / F3000 / X6000 / HOWO |
| نمونه | در دسترس |
|---|---|
| OE NO | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| کلمه کلیدی | قطعات کامیون شاکمن لوله شیر خروجی |
| دسترسی | در انبار |
| کیفیت | تضمین |