| کلمه کلیدی | قفل شاکمن کامیون یدکی M3000/X3000 |
|---|---|
| OE NO | DZ14251110080 |
| دسترسی | در انبار |
| شرایط | جدید |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| دوام | بالا |
| کلمه کلیدی | تیغه برف پاک کن قطعات کامیون Shacman |
| وزن | ۱ کیلوگرم |
| کلمه کلیدی | شاکمن قطعات اتوماتیک صفحه تعادل |
|---|---|
| دسترسی | در انبار |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| مدل کامیون | Shacman M300 / X3000 / F3000 / X6000 / HOWO |
| وزن | 2.1 کیلوگرم |
| شرایط حمل و نقل | حمل و نقل دریایی، هوایی و تحویل سریع در سراسر جهان |
|---|---|
| نام محصول | عنصر فیلتر هوا مخزن فرمان |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| بندر دریایی تحویل | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| وزن | 0.3 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 245x55x65mm |
| مدل کامیون | Shacman M3000/ x3000/ F3000/ F2000 |
| کیفیت | فابريکه ي اصلي تضمين شده |
| شرایط | جدید |
| کلمه کلیدی | قلاب یدک یدکی کامیون شاکمن X6000/X3000 |
|---|---|
| OE NO | DZ95189840010 |
| شرایط | جدید |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| رنگ | سیاه |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
|---|---|
| کلمه کلیدی | گیره قطعات کامیون Shacman |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| وزن | 0.1 کیلوگرم |
| اندازه | 180x70x23mm |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| کلمه کلیدی | قطعات کابین کامیون Shacman مونتاژ آفتابگیر/ آفتابگیر |
| اندازه | 350X50X60mm |
| نمونه | در دسترس |
| دوام | بالا |
| مدل کامیون | Shacman M300 / X3000 / F3000 / X6000 / HOWO |
|---|---|
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| نام محصول | پیچ مرکزی با مهره |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| شرایط حمل و نقل | حمل و نقل دریایی، هوایی و تحویل سریع در سراسر جهان |
| شرایط حمل و نقل | حمل و نقل دریایی، هوایی و تحویل سریع در سراسر جهان |
|---|---|
| خدمات | 24 ساعته آنلاین |
| کیفیت | فابريکه ي اصلي تضمين شده |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| نام محصول | منبع برق اینورتر |