| شرایط | جدید |
|---|---|
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| نام محصول | مخزن انبساط |
| کلمه کلیدی | تانک گسترش قطعات کامیون شاکمن |
| نمونه | در دسترس |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| دسترسی | در انبار |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
| شرایط | جدید |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| دسترسی | در انبار |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| دوام | بالا |
| نمونه | در دسترس |
| کلمه کلیدی | مونتاژ فنر لنگه عقب قطعات کامیون Shacman |
|---|---|
| ماهیت شرکت | تولید کننده قطعات خودرو Shacman |
| دوام | بالا |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| شرایط | جدید |
| نام محصول | مجموعه میله رانش بالا/پایین |
|---|---|
| دوام | بالا |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| شرایط حمل و نقل | حمل و نقل دریایی، هوایی و تحویل سریع در سراسر جهان |
| شرایط | جدید |
| وزن | ۶ کیلوگرم |
|---|---|
| مدل کامیون | Shacman M3000/ x3000/ F3000/ F2000 |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| اندازه | 145x145x130mm |
| نمونه | در دسترس |
|---|---|
| OE NO | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| کلمه کلیدی | قطعات کامیون شاکمن لوله شیر خروجی |
| دسترسی | در انبار |
| کیفیت | تضمین |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
|---|---|
| OE NO | DZ93259180011 |
| دوام | بالا |
| کلمه کلیدی | مجموعه ترمز اگزوز |
| اندازه | 270X210X135mm |
| وزن | 120 کیلوگرم |
|---|---|
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| شرایط | جدید |
| دسترسی | در انبار |
| دوام | بالا |
|---|---|
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| اندازه | 62X165X165mm |
| دسترسی | در انبار |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |