| نام محصول | بند انگشت فرمان |
|---|---|
| وزن | 4.1 کیلوگرم |
| شرایط | جدید |
| نمونه | در دسترس |
| کلمه کلیدی | بند انگشت فرمان قطعات کامیون Shacman |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
|---|---|
| کلمه کلیدی | گیره قطعات کامیون Shacman |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| وزن | 0.1 کیلوگرم |
| اندازه | 180x70x23mm |
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| کلمه کلیدی | قطعات کابین کامیون Shacman مونتاژ آفتابگیر/ آفتابگیر |
| اندازه | 350X50X60mm |
| نمونه | در دسترس |
| دوام | بالا |
| نمونه | در دسترس |
|---|---|
| وزن | 22.6 کیلوگرم |
| اندازه | 1150X240X780mm |
| ماهیت شرکت | تولید کننده قطعات خودرو Shacman |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| ماهیت شرکت | تولید کننده قطعات خودرو Shacman |
|---|---|
| شرایط حمل و نقل | حمل و نقل دریایی، هوایی و تحویل سریع در سراسر جهان |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| کیفیت | اصل تضمین شده |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | مجموعه میله رانش بالا/پایین |
|---|---|
| دوام | بالا |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
| شرایط حمل و نقل | حمل و نقل دریایی، هوایی و تحویل سریع در سراسر جهان |
| شرایط | جدید |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |
|---|---|
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| رنگ | سیاه |
| دسترسی | در انبار |
| مدل محصول | قطعات یدکی برای کامیون های Shacman |
| کلمه کلیدی | قفل شاکمن کامیون یدکی M3000/X3000 |
|---|---|
| OE NO | DZ14251110080 |
| دسترسی | در انبار |
| شرایط | جدید |
| شرایط معامله | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| دوام | بالا |
|---|---|
| مدل کامیون | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| بندر دریایی | شانگهای / گوانگژو / چینگدائو |
| شرایط | جدید |
| اندازه | 370X110X30 میلی متر |
| دسترسی | در انبار |
|---|---|
| خدمات | 24 ساعته آنلاین |
| دوام | بالا |
| نام محصول | صفحه راهنما |
| هدف | برای تعویض/تعمیر |